Wojciech Kuźnik Instruktor MSDT federacji nurkowej PADI. Karierę płetwonurka rozpoczął w 2003 roku szkoląc się w federacji CMAS gdzie zdobył pierwsze szlify nurkowe w Grupie Specjalnej Płetwonurków Foka Macka Rokusa, uczony przez jednego z najlepszych instruktorów CMAS-u Krzyska Kowalskiego. Ćwiczony na wrakach morza bałtyckiego przez Pawła „Szczura” Golika (licencja wrakowa). Następny stopnień płetwonurkowy P2 zdobyty w 2005 roku pod okiem Darka Artemiuka instruktora CMAS-u członka Międzynarodowej Agencji Poszukiwawczej (MAP) zajmującej się min poszukiwaniem artefaktów w Polsce. Kolejne szkolenia: patent sternika motorowodnego, licencja suchego skafandra, oraz nitroksu (szkolenie prowadził Zbyszek Stychno, nurek techniczny kierujący m.in. organizacją nurkowania i rekordu głębokości Nuno Gomeza w Dahabie). Równolegle szkoli się w federacji PADI gdzie w 2007 roku dostaje stopień Divemastera (instruktor Kuba Koncytowicz). Wyższy stopień nurkowy P3 federacji CMAS po szkoleniu kierowanym przez legendę polskiego nurkowania Mirosława Kierepke zostaje mu nadany w 2008 roku . W 2010 roku zdobywa stopień instruktorski OWSI PADI # 647178, specjalizacje nitroksowią i Emergency First Response (CPR/AEC First Aid, infant/Child/Adult). Szkolenia prowadził Maciek „Szcząściarz” Curzydło. Rok 2012  to poszerzenie specjalizacji instruktorskiej o możliwość prowadzenia kursów: płetwonurka głębokiego (deep diver) oraz kursu „suchego skafandra”.W roku 2013 kolejne poszerzenie uprawnień szkoleniowych o specjalizacje nurkowań wrakowych, nocnych oraz poszukiwania i wydobywania artefaktów. W 2013 roku Wojciech Kuźnik otrzymuje od federacji PADI wyższy stopień instruktorski Master Scuba Diver Trainer.

Dlaczego My:

 1. Najniższe stawki za szkolenia. Stacja nurkowa Hurtowni Stali Centurion nie jest nastawiona na zysk w znaczeniu biznesowym. Założyliśmy że ewentualne dochody płynące z szkoleń i działalności nurkowej  mają jedynie pokryć generowane koszty. Powoduje to że wysokość opłat za szkolenia są jedne z najniższych na rynku przy jednocześnie wysokim poziomie szkolenia. Szkolimy i nurkujemy bo lubimy to robić i nie musimy na tym zarabiać a zapłatą dla nas jest zadowolenie Naszych klientów oraz wspólne wyjazdy.
 2. Mamy własnego etatowego instruktora. Nasz instruktor jest jednocześnie pracownikiem hurtowni, przez co dostępność do niego jest całodobowa a jednocześnie opłacany jest przez PW Centurion
 3. Szkolenia prowadzimy w systemie ciągłym, tzn w każdej chwili można rozpocząć przygodę z nurkowaniem a nasz instruktor indywidualnie dopasowuje się czasowo do każdego kursanta,
 4. Dysponujemy profesjonalną salą wykładowo-kinową z nagłośnieniem 5.1 przez co filmy, prelekcje i wykłady mają doskonałą jakość, przy jednocześnie wysokim komforcie uczestnika z bezpłatnymi poczęstunkami. Filmy są wyświetlane na ekranie 64 c. Do sali wykładowej przylega sala sprzętu nurkowego do pokazów manualnych.
 5. Organizacja PADI (Professional Association of Diving Instructors) w której szkolimy, jest  największą organizacją płetwonurkową na Świecie. Obecnie zrzesza ponad 75 proc. wszystkich certyfikowanych płetwonurków przez co licencje wydawane przez naszego instruktora są honorowane we wszystkich krajach.
 6. System szkolenia PADI jest systemem bezstresowej nauki nurkowania, przez co szkolenia przeprowadzone przez stację są miłe i przyjemne. Mamy doświadczenie z pracy z zarówno z dziećmi (od 10-11 lat ) jak i z życiowymi weteranami (powyżej 70 lat). Każdego potrafimy wyszkolić.
 7. Prowadzimy bezpłatne intra. Dla wszystkich potencjalnych adeptów nurkowania, którzy chcieliby spróbować swoich sił w podwodnym świecie, a nie wiedzą czy im się to spodoba proponujemy bezpłatne zanurkowanie w basenie pod opieką naszego instruktora. Klient płaci tylko symbolicznie za wypożyczenie sprzętu i powietrze, a opieka instruktora jest bezpłatna. Jeżeli po nurkowaniu osoba przystąpi do kursu wówczas opłata sprzętową jest anulowana.
 8. Po zakończonym kursie nie pozostawiamy adepta bez opieki i organizujemy cykliczne wyjazdy nurkowe w kraju lub do egzotycznych miejsc na świecie. Na zlecenie klienta, rejestrujemy nurkowania w formie wideofilmu wraz z obróbką techniczną.
 9. Doszkalanie u nas jest bezpłatne. Jeżeli z jakiegoś powodu uczestnik nurkowania czuje się nie w pełni sił fachowych nasz instruktor przeprowadza z nim bezpłatne zajęcia doszkalające. Adept płaci tylko za ewentualny wynajem sprzętu i gazy.
 10. Dla osób szkolących się nasz instruktor  jest dostępny telefonicznie przez całą dobę, przez co wszelkie pytania adeptów nie zostaną bez odpowiedzi. Jest to istotna sprawa szczególnie podczas zakupów nurkowych.
 11. Nie zajmujemy się handlem sprzętem nurkowym co jest argumentem pozytywnym gdyż nasze porady sprzętowe są zawsze bezstronne i nie nastawione na zysk ze sprzętu, a na fachowość. Polecamy całą paletę dystrybutorów i sklepów nurkowych a  nasz klient wybiera sam czego potrzebuje.
 12. Rozładowujemy narosłe w pracy (niedobry przełożony, upierdliwy klient, uchylający się od płacenia dłużnik) i domu (narzekająca żona, paskuda mąż, krwiopijcze dzieci, wredny komornik) stresy.

Lek Stromectol zawiera substancję czynną o nazwie iwermektyna. Jest to lek, który stosuje się w przypadku infekcji pasożytniczych wywoływanych przez niektóre pasożyty. Kup Iwermektyna taniej na https://www.iwermektyna-tabletki.pl bez recepty – nie czekaj i kup już dziś. Gwarantujemy Tobie oszczędność czasu i pieniędzy, a do tego szeroki wybór. Kupuj łatwo i wygodnie.